בדיקות חורף

מה היא הדרך הטובה ביותר להבטיח את תקינות כלי הרכב שלכם בחורף? מה היא המשמעות של הכנת הרכב לחורף? איך בוחרים את המוסך האישי והפרטי שלכם? מה הוא המיוחד במוסך מרכז קרול?

כלי הרכב של כל אחד ואחת הוא לעיתים ממש כמו רגליים עבורם. כלי הרכב הוא ללא ספק אחד המרכיבים החשובים ביותר בחיי רבים, על אחת כמה וכמה במדינה בה התחבורה הציבורית אינה מפותחת דיו. אין ספק כי על מנת ליהנות מנסיעה בטוחה ושלווה חשוב מאוד לדעת לעשות את כל הטיפולים הנדרשים וזאת על פי הוראות היצרן. אך מעבר לזאת, חשוב מאוד להתאים את כלי הרכב גם לתנאי מזג אוויר משתנים. ימי החורף הקרים והרטובים דורשים היערכות מחודשת לכך.

על מנת לדעת בדיוק מה הוא מצב הרכב לקראת ימי החורף חשוב מאוד לדעת ולעשות בדיקות חורף מקיפות. משמעות הדבר היא בחינה מחודשת של כל האלמנטים אשר תקינותם בחורף היא חשובה מאוד מבחינה בטיחותית. בעיקר מדובר על מערכת הבלמים, מערכת בלימת החירום, צמיגי הרכב, מגבים וכו'.

בדיקות חורף עושים אך ורק במוסכים המוסמכים והאמינים ביותר. מוסך מרכז קרול משרת לקוחות רבים בעזרתם האדיבה של מכונאים מקצועיים ושאר אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום. במוסך זה מקפידים מאוד על כל נושא הבטיחות כאשר לאחר כל סוג של טיפול, תיקון או בדיקות חורף על ידי מכונאי מוסמך, יעבור הרכב בחינה של בוחן מוסמך.

העברת טסט? למה לבחור את מוסך מרכז קרול?
מידי שנה כל כלי רכב נדרש לעבור טסט. פעולה זו גוזלת לא מעט זמן ולעיתים אי נוחות. העברת טסט במוסך מרכז קרול חוסכת המון זמן. במוסך מרכז קרול שמים את הלקוח בראש סדר העדיפויות ודואגים לנוחיותו. לאורך השנים נוספו עוד הרבה מאוד מלקוחות נאמנים למעגל לקוחות המוסך.

טיפול שנתי לרכב? מה עוד במוסך מרכז קרול?
מוסך מרכז קרול גאה בהרבה מאוד שירותים כמו: טיפול שנתי לרכב, מכונאות כללית, החלפת מנועים, החלפת גירים, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, ליטוש פנסים לקראת טסט ועוד. מחירים מעולים ואחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים.
 
מוסך המרכז - "קרול" רחובות | 072-33-80-292 | 
בדיקות חורף    בדיקות ממוחשבות לרכב    דיאגנוסטיקה ממוחשבת    החלפת ציריה    חלפים לרכב בזמינות מיידית    טיפול גיר    טיפולים שוטפים ברכב    כיוון אורות   
על מנת לספק שירות ויחס הוגנים לכל לקוח המבקש להגיע למוסכינו,  אנו נוהגים לקבוע ללקוח מועד הגעה
כדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה. לקביעת מועד הגעה חייגו 072-33-80-292 או מלאו פרטיכם:
ניתן ליצור קשר עד השעה 22:00. נשמח לעמוד לשירותכם!
מוסך המרכז "קרול", אזור התעשייה רחובות - נא לתאם מועד הגעה מראש