טיפולים שוטפים ברכב

מה היא הדרך הטובה והנכונה ביותר לטפל בכלי הרכב שלכם? מה הם היתרונות של טיפולים שוטפים ברכב? מי הם המכונאים ואנשי המקצוע האחרים של מוסך מרכז קרול? מה היתרונות החשובים ביותר של מוסך זה?

כלי הרכב של ימינו הם הרבה יותר משוכללים והרכב יותר מורכבים. ישנם כיום הרבה מאוד מערכות בכלי הרכב אשר לא היו בעבר הלא כל כך רחוק. אם פעם נהוג היה שבעל כלי רכב כזה או אחר יחזיק ארגז כלים בתא המטען על מנת לתקן דבר מה כזה או אחר אזי כיום תיקון דרכים כמעט ולא נדרש עוד. מערכות הרכב ממוחשבות וכל מה שנדרש הוא התחברות למערכת המחשוב של הרכב על מנת לזהות בדיוק מלא את סוגי התקלות. 

תקלות עשויות להתרחש אולם אין ספק כי על מנת לצמצם באופן משמעותי ביותר את הסיכויים לתקלות מומלץ מאוד להקפיד על טיפולים שוטפים ברכב. בכל כלי רכב יש את ספר הרכב אשר בו מפורטים כל סוגי הטיפולים אשר נדרשים לרכב שלכם. לרוב אלו טיפולים הנעים בכל 10,000 או 15,000 ק"מ. 

טיפולים שוטפים ברכב הווה אומר החלפת שמנים ומסננים וכמו כן עוד אלמנטים כאלו ואחרים בכלי הרכב שלכם. הקפדה על החלפת חלקי החילוף הללו בחלקי חילוף איכותיים תבטיח לכם כי כלי הרכב ימשיך לשרת אתכם על כבישי הארץ לאורך זמן וללא תקלות. ייעוץ והכוונה מקצועיים ניתן לקבל במוסך מרכז קרול.

מחפשים גומייה לציריה? חפשו אצל הטובים ביותר!
על מנת לרכוש את החלקים האיכותיים ביותר אין להתפשר על המוסך שלכם. גומייה לציריה או כל סוג מוצר אחר הוא באחריות מלאה ולשביעות רצון הלקוחות. במוסך מרכז קרול שמים את הלקוחות בראש סדר העדיפויות ומעניקים את השירות האישי והמקצועי ביותר. עמידה בלוחות הזמנים, מחירים מעולים וכמו כן תנאי תשלום נוחים.

טיפול מיזוג לרכב? מה עוד במוסך זה?
מגוון רחב ועשיר מאוד של שירותים. כמו כן ניתן למצוא במוסך מרכז קרול מחלקות שונות כמו מחלקת מכונאות כללית, מחלקת פחחות, מחלקת מיזוג אוויר ועוד. שירותי טיפול מיזוג לרכב, החלפת מנועים וגירים, הכנה לטסט וכו'.
 
 
מוסך המרכז - "קרול" רחובות | 072-33-80-292 | 
בדיקות חורף    בדיקות ממוחשבות לרכב    דיאגנוסטיקה ממוחשבת    החלפת ציריה    חלפים לרכב בזמינות מיידית    טיפול גיר    טיפולים שוטפים ברכב    כיוון אורות   
על מנת לספק שירות ויחס הוגנים לכל לקוח המבקש להגיע למוסכינו,  אנו נוהגים לקבוע ללקוח מועד הגעה
כדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה. לקביעת מועד הגעה חייגו 072-33-80-292 או מלאו פרטיכם:
ניתן ליצור קשר עד השעה 22:00. נשמח לעמוד לשירותכם!
מוסך המרכז "קרול", אזור התעשייה רחובות - נא לתאם מועד הגעה מראש