כיוון אורות

אין ספק כי אחד הענפים הפופולאריים והחשובים ביותר הוא ענף הרכב. כיום ישנם יותר ויותר משפחות אשר מחזיקות יותר מכלי רכב אחד, הווה אומר יותר ויותר שעות נהיגה ובילוי על כבישי הארץ. ככל שיש יותר זמן נהיגה כך גם עולה מידת החשיבות של רמת תקינות כלי הרכב שלכם. הטסט השנתי הוא ללא ספק אחד הגורמים המשפיעים ביותר על כל בעל כלי רכב לבחון את רמת תקינות והבטיחות של כלי הרכב שלו. אחת הבחינות החשובות ביותר בטסט היא בחינת מצב הכיוון של פנסי הרכב.

מה היא הדרך הטובה ביותר לטפל באוטו שלכם? על מי כדאי לסמוך בכל הקשור למערכות הבטיחות של כלי הרכב שלכם? מדוע יש צורך לכוון את האורות של כלי הרכב? מה חשוב לדעת על צוות המכונאים, הבוחנים ושאר אנשי המקצוע של מוסך מרכז קרול?

כיוון אורות דורש דיוק ואת המכשור המתקדם ביותר. למוסך מרכז קרול יש את כל האפשרויות היכולות המקצועיות ביותר על מנת לכוון עבורכם את הרכב ברמת דיוק מקסימאלית. כיוון אורות נדרש כאמור לאחר שנמצא בבדיקה על ידי המכשיר המיועד לכך כי האורות אינם מכוונים כראוי. משמעות הדבר היא סנוור כלי הרכב המגיעים ממול או אלומת אור קטנה מידי וכזו אשר אינה מספיק מאירה את הדרך. כיוון אורות חשוב מאוד לאחר תאונת דרכים או החלפת פנסי הרכב מסיבה כזו או אחרת.

ליטוש פנסים לטסט? למה זה חשוב?
בהרבה מאוד כלי רכב ניתן לראות מן שכבה שומנית אשר מכסה את פנסי הרכב. משמעות הדבר היא פגיעה ביכולת הפנסים להאיר כראוי את הכביש והדרך. ליטוש פנסים לטסט היא פעולה הכרחית לטובת בטיחותם של נוסעי ומשתמשי כלי הרכב וכמו כן לביטחון הסביבה. מוסך מרכז קרול מעניק לכל לקוח את ההכוונה והייעוץ על ידי טובי המומחים בתחום.

מחירון טיפולי רכב? במוסך מרכז קרול המחיר המעולה ביותר!
במוסך מרכז קרול ניתן למצוא מחירון טיפולי רכב מעולה. כמו כן ניתנת האפשרות לתנאי תשלום נוחים והוגנים. במוסך מרכז קרול ניתן למצוא לקוחות רבים ונאמנים וביניהם חברות וארגונים בעלי צי רכבים וכמו כן פרטיים.
 
 
מוסך המרכז - "קרול" רחובות | 072-33-80-292 | 
בדיקות חורף    בדיקות ממוחשבות לרכב    דיאגנוסטיקה ממוחשבת    החלפת ציריה    חלפים לרכב בזמינות מיידית    טיפול גיר    טיפולים שוטפים ברכב    כיוון אורות   
על מנת לספק שירות ויחס הוגנים לכל לקוח המבקש להגיע למוסכינו,  אנו נוהגים לקבוע ללקוח מועד הגעה
כדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה. לקביעת מועד הגעה חייגו 072-33-80-292 או מלאו פרטיכם:
ניתן ליצור קשר עד השעה 22:00. נשמח לעמוד לשירותכם!
מוסך המרכז "קרול", אזור התעשייה רחובות - נא לתאם מועד הגעה מראש