מכונאות כללית

מה חשוב לדעת על המכונאי הפרטי שלכם? מה חשוב לדעת על המוסך המטפל שלכם? איך בוחרים את חלקי החילוף המעולים והנכונים ביותר עבורכם? מה הן שיטות העבודה של מוסך מכונאות כללית זה? 

ממש כמו שכל אדם מן הישוב זקוק לרופא הפרטי והאישי שלו, כך גם כלי הרכב שלכם זקוק לאיש המקצוע אשר ידע ויכיר את כל ההיסטוריה של טיפולי הרכב ועברו. המוסך המטפל של הרכב שלכם יקבע לוודאי רבות לגבי המשך תפקוד הרכב. תעשיית הרכב עוברת מהפכה של ממש בעשורים האחרונים. ניתן למצוא כיום על כבישי המדינה יותר ויותר כלי רכב חדישים עם מערכות מתוחכמות ביותר. מערכות אלו דורשות את המכשור והמחשוב המתקדם ביותר על מנת להעניק לרכב את השירות המעולה ביותר.

עבור מוסך מרכז קרול מכונאות כללית רכב היא אומנות ותשוקה. במוסך מרכז קרול ניתן למצוא את כל מכלול השירותים הנדרש לטובת תחזוקת רכב. מחלקות איכותיות של מיזוג אוויר, פחחות כללית לרכב וכמו כן מחלקת מכונאות כללית אשר נותנת מענה לכל צורך. במוסך מרכז קרול מומחים בעיקר לכלי רכב גרמניים.

על מנת לזכות לשקט הנפשי בכל מה שקשור לבטיחות כלי הרכב שלכם אין לוותר על המוסך האיכותי ביותר. במוסך מרכז קרול מתבצעים כל השירותים על ידי צוות מקצועי מנוסה וכמו כן לאחר מכן נבחן הרכב על ידי בוחן בעל וותק. 

טיפול קטן לרכב? מוסך מרכז קרול למענכם!
בין אם זה טיפול קטן לרכב או כל סוג של טיפול אחר, במוסך מרכז קרול מעניקים את היחס האישי ביותר והמקצועי ביותר. הרבה מאוד לקוחות מרוצים במוסך ייחודי זה. בין השאר ניתן למצוא לקוחות אשר פוקדים את המוסך מכל אזורי הארץ. בין לקוחות המוסך ניתן למצוא לקוחות עסקיים רבים על ציי כלי רכב.

האוטו שלכם נפגע? מחלקת פחחות לרכב של מוסך מרכז קרול לשירותכם!
מוסך מרכז קרול גאה בהרבה מאוד שירותים כגון: ייעוץ והכוונה, הכנה לטסט והעברת טסט, רכב חלופי ללא תוספת תשלום, פחחות לרכב, מיזוג אוויר ועוד. במוסך זה שמים את האמינות בראש סדר העדיפויות.
 
 
מוסך המרכז - "קרול" רחובות | 072-33-80-292 | 
בדיקות חורף    בדיקות ממוחשבות לרכב    דיאגנוסטיקה ממוחשבת    החלפת ציריה    חלפים לרכב בזמינות מיידית    טיפול גיר    טיפולים שוטפים ברכב    כיוון אורות   
על מנת לספק שירות ויחס הוגנים לכל לקוח המבקש להגיע למוסכינו,  אנו נוהגים לקבוע ללקוח מועד הגעה
כדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה. לקביעת מועד הגעה חייגו 072-33-80-292 או מלאו פרטיכם:
ניתן ליצור קשר עד השעה 22:00. נשמח לעמוד לשירותכם!
מוסך המרכז "קרול", אזור התעשייה רחובות - נא לתאם מועד הגעה מראש