שירות העברת רכב טסט

מה הן המשמעותיות של שירות העברת רכב טסט? מה חשוב לדעת על מוסך מרכז קרול? אילו סוגים של שירותים ניתן למצוא במוסך מרכז קרול? מה חשוב לדעת על הלקוחות של מוסך מרכז קרול?

על מנת להעביר את הרכב שלכם טסט כל מה שנדרש הוא איש המקצוע המעולה ביותר אשר יעמוד לצדכם. אולם עוד לפני כן חשוב מאוד לוודא כי אכן הרכב עומד בכל הדרישות על מנת לעבור טסט. את כל זה ועוד יעשו עבורכם אנשי המקצוע המעולים ביותר והמומחים לתחום. מוסך ייחודי זה מומחה לסוגי כלי רכב רבים ובעיקר לכלי רכב המיוצרים בגרמניה. על מנת לקבל את הייעוץ וההכוונה המקצועיים ביותר יש לפנות למוסך מרכז קרול.

שירות העברת רכב טסט הוא כאמור שירות חשוב מאין כמותו. כלי הרכב במדינת ישראל מחויבים לעבור מידי שנה מבחן כשירות על מנת לוודא כי על כבישי הארץ נוסעים כלי רכב אשר לא מסכנים את הנוסעים בהם וכמו כן לא מסכנים את הסביבה ולא מזיקים על ידי זיהום אוויר. אולם עבור רבים וטובים תהליך העברת הרכב טסט גוזלת לא פעם זמן יקר ערך. במוסך מרכז קרול, שירות העברת רכב טסט אשר תאפשר לבעלי כלי הרכב השונים את הנוחיות המרבית. כמו כן חשוב מאוד לדעת כי ישנם במוסך זה עוד שירותים רבים, אדיבים ומקצועיים. בין היתר במוסך זה מחלקות שונות כמו מחלקת פחחות ומחלקת מיזוג אוויר.

אישורים לטסט שנתי? רק במוסך מרכז קרול!
הבירוקרטיה לא פעם מעיקה מאוד. במוסך מרכז קרול יחסכו זאת מכם. המצאת אישורים לטסט שנתי וכמו כן כל התהליך של העברת הטסט בפרק הזמן הקצר ביותר. עבור מוסך מרכז קרול כל נושא השירות והטיפול ברכב הוא סוג של אומנות ונעשה בתשוקה רבה. במוסך זה תודעת שירות גבוהה במיוחד.

מדבקת טסט לרכב? מוסך מרכז קרול למענכם!
במוסך זה יעשו עבורכם את כל מה שנדרש עד לקבלת אותה מדבקת טסט לרכב למעידה כי אכן הרכב תקין ומתאים לנהיגה. כמו כן שירותים רבין אחרים כמו ליטוש פנסי הרכב לטסט, טיפולים תקופתיים ועוד.
 
 
מוסך המרכז - "קרול" רחובות | 072-33-80-292 | 
בדיקות חורף    בדיקות ממוחשבות לרכב    דיאגנוסטיקה ממוחשבת    החלפת ציריה    חלפים לרכב בזמינות מיידית    טיפול גיר    טיפולים שוטפים ברכב    כיוון אורות   
על מנת לספק שירות ויחס הוגנים לכל לקוח המבקש להגיע למוסכינו,  אנו נוהגים לקבוע ללקוח מועד הגעה
כדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה. לקביעת מועד הגעה חייגו 072-33-80-292 או מלאו פרטיכם:
ניתן ליצור קשר עד השעה 22:00. נשמח לעמוד לשירותכם!
מוסך המרכז "קרול", אזור התעשייה רחובות - נא לתאם מועד הגעה מראש